בואו נדבר על חלומות

בואו נדבר על חלומות לא כאלה שבאים אלינו בזמן השינה חלומות נו...הלוואי ו... כאלה חלומות

גם לי יש חלומות, אומנם אני עדיין ילדה אבל יש לי די הרבה  כמו לנסוע לחו"ל בקיץ עם אימא והאחיות שלי, להיפגש עם החברים שלי מה שאי אפשר לעשות עכשיו, ללמוד אגרוף מה עוד…?

יש לי גם חלומות שאני יודעת שלא יתגשמו כמו שאימא ואבא יחזרו להיות יחד או שלא נצטרך לעבור בית למקום חדש עם ילדים שאני לא מכירה.

אם אנחנו כבר מדברים על מעבר למקום חדש תשמעו קטע

באחד הימים שעזרתי לאימא לארגן את הדברים למעבר ולארוז אימא הוציאה מארון אחד מיליון ניירות. יש לי אימא כזו בלגניסטית העיקר שהיא אומרת לי שאני לא מסודרת כאילו דה מה נסגר? הסתכלת עלייך?

בקיצור אימא ישבה (אם אפשר לקרוא לזה ככה כי היא כל הזמן זזה) על שרפרף מאולתר והתחילה למיין את כל הניירת, פשוט הרים של ניירות, איזה סיוט!

ואז בום זה קרה!  מוכנים? היא נתקלה באיזה מכתב מלפני ארבע שנים עזבו את הזמן שהמכתב קיים השוס היה שבמכתב היה כתוב איך יראו החיים שלנו בשנת 2021. שלנו הכוונה אימא ואנחנו שלוש אחיות.

שלנו? כאילו מאיפה את יודעת מה אני רוצה ומה החלומות שלי? טוב חלק היא יודעת אבל לא את כולם בכל זאת ההורים לא צריכים לדעת הכל.  הייתי מה זה סקרנית שהקשבתי למה שהיא הקריאה. כמובן היא דילגה על החלקים שלה, שלא אדע מה היא רוצה ומה החלומות שלה. בקטע מסוים היא התחילה להתגלגל מצחוק. נחשו מה? הקטע שהיא כתבה עליי כמובן ועל האחיות שלי, קצת נעלבתי למה לצחוק עליי אבל בסוף הסתבר שהיא צחקה על עצמה.

בטח סקרנים לדעת מה היא כתבה נכון?

 

אני רוצה להיות שחיינית?

אז ככה..

אחותי הגדולה לפי מה שאימא כתבה אמורה להיות בקורס טייס חחחח הצחקת אותי הרי שתינו יודעות שיש לה חיבה עמוקה למתוק ואולי רק לבנים טייסים, אור טייסת לגמרי נקרעתי מצחוק.

לגבי אחותי השנייה היא הצליחה לקלוע בול שתהייה תלמידה מצטיינת והיא חשבה שהיא דווקא מכולם תהייה החננית של המשפחה ותיזום איזה פרוייקט חברתי ובסוף גילינו את הכישרון והאהבה הגדולה שלה בריצה וגם לתחרות אז היא אתלטית תחרותית. כן, אימא הייתה בשמיים שלפחות אחת מאתינו תהייה ספורטאית ואז הגענו אליי… כמה היא רוצה שנהייה ספורטאיות כמוה. אז זהו שהיא כל כך רצתה ילדה בנבחרת שחייה שיצאה לה ילדה גיימרית שאוהבת משחקי מחשב וכל קשר ביני לבין ספורט מקרי בהחלט אבל היי רגע אני בת 10 זה לא אומר שאני פוסלת לגמרי, דווקא אגרוף יש אולי על מה לדבר אבל רק כתחביב ולהזיז את הגוף כי מאוד זה חשוב ! ללללללללא

מצחיק שההורים שלנו חולמים שנהייה משהו מסוים ואז אנחנו בדיוק ההיפך. מעניין למה? אני רק מקווה שאימא לא מאוכזבת שאני לא בשחייה לפעמים היא זורקת לי שיש לי גוף וגובה שמתאים לבריכה. אולי בכל זאת?? לללללללא אין מצב זה לא מה שאני רוצה אז לפעמים אני קצת כועסת עליה.

אז מה אני אהיה בעתיד? אני בת 10 לא חושבת עדיין מה הלאה הכי רחוק שהגעתי זה מה אעשה בחופשת הקיץ או איך אסדר את החדר בבית החדש אולי…משהו עם חיות (שוב פעם אימא מתערבת)

אז ביי הלכתי לשחק בפלייסטיישן

 

הלוואי ו...

בטוחה שיש לכם ההורים רשימה כזו של חלומות ועכשיו אתם גם מביטים אחורה לעבר

ואומרים לעצמכם…פעם חלמתי ש…

 

חלקנו נזכר בחיוך על החלומות וחלקנו נתבאס שלא הגשמנו אותם

וכמו שאנחנו חולמים גם הילדים שלנו עושים זאת בדיוק כמונו

לנו ההורים יש חלומות ורצונות לגבי הילדים שלנו, אנחנו מתכננים בלי שנהייה מודעים לכך את עתיד ילדינו אבל את העתיד הזה אנחנו מתכננים דרך אותם חלומות ורצונות שלנו כשהיינו קטנים או אפילו עכשיו כשאנחנו כבר בוגרים.

 

תנו להם לחלום ועזרו להם להגשים את החלומות

מוזמנים לשתף:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
WhatsApp chat

צרו איתי קשר

השאירו פרטים ואחזור בהקדם